MAGAZINER

Donalam SRL, societate comercială specializată în producţia de metale feroase sub forme primare sau de feroaliaje, recrutează în vederea angajării: MAGAZINER

Data di pubblicazione: 11 febbraio 2021

Informazioni di base

Stabilimento

Donalam | Calarasi | Romania

Contratto

Full time

Tipologia di lavoro

Mansioni/Responsabilità

Studii medii (diploma Bacalaureat)
    Experienta:
  • aptitudine generala de inventariere, de a lucra cu documente
    Aptitudini:
  • cunoasterea aprofundata a procesului si a fazelor de lucru;
  • cunoasterea aprofundata a datelor tehnice si instructiunilor de folosire a utilajelor, echipamentelor, dispozitivelor si sculelor folosite in procesul de munca;
  • usurinta in comunicare;
  • abilitati pentru lucru in echipa;
  • rezistenta la efort si stress;
  • capacitate buna de concentrare;
  • preocupare pentru ridicarea nivelului profesional individual
  • capabilitate de depozitare, finisare, impachetare, incarcare, expediere produse finite
    Relatii ierarhice:
  • Se subordoneaza Resonsabil Logistica - Magazia Expeditii

Qualità richieste

    Atributii:
  • Asigura acuratetea inregistrarilor in stoc;
  • Inregistreaza sistematic si cronologic datele privind stocurile;
  • Indeplineste la timp si intocmai sarcinile specifice trasate sau stabilite de catre superiorul ierarhic;
  • Executa operatiuni de expediere a produselor laminate;
  • Respecta indicatiile sefilor ierarhici cu privire la depozitarea si expedierea laminatelor finite impachetate;
  • Raspunde de realizarea atributiilor sale conform fisei postului si informeaza seful compartimentului asupra faptelor constatate sau elementelor sesizate;
  • Livreaza marfa catre clienti in timpul cel mai scurt si in conditii optime;
  • Imbunateste permanent calitatea pregatirii sale profesionale si de specialitate;
  • Pastreaza confidentialitatea informatiilor legate de firma.