MAGAZINER

Donalam SRL, societate comercială specializată în producţia de metale feroase sub forme primare sau de feroaliaje, recrutează în vederea angajării: MAGAZINER

Data di pubblicazione: 11 febbraio 2021

Informazioni di base

Stabilimento

Donalam | Romania

Contratto

Full time

Tipologia di lavoro

Mansioni/Responsabilità

Studii medii (diploma Bacalaureat) Experienta: aptitudine generala de inventariere, de a lucra cu documente Aptitudini: - cunoasterea aprofundata a procesului si a fazelor de lucru; - cunoasterea aprofundata a datelor tehnice si instructiunilor de folosire a utilajelor, echipamentelor, dispozitivelor si sculelor folosite in procesul de munca; - usurinta in comunicare; - abilitati pentru lucru in echipa; - rezistenta la efort si stress; - capacitate buna de concentrare; - preocupare pentru ridicarea nivelului profesional individual - capabilitate de depozitare, finisare, impachetare, incarcare, expediere produse finite Relatii ierarhice: Se subordoneaza Resonsabil Logistica - Magazia Expeditii

Qualità richieste

Atributii: Asigura acuratetea inregistrarilor in stoc; Inregistreaza sistematic si cronologic datele privind stocurile; Indeplineste la timp si intocmai sarcinile specifice trasate sau stabilite de catre superiorul ierarhic; Executa operatiuni de expediere a produselor laminate; Respecta indicatiile sefilor ierarhici cu privire la depozitarea si expedierea laminatelor finite impachetate; Raspunde de realizarea atributiilor sale conform fisei postului si informeaza seful compartimentului asupra faptelor constatate sau elementelor sesizate; Livreaza marfa catre clienti in timpul cel mai scurt si in conditii optime; Imbunateste permanent calitatea pregatirii sale profesionale si de specialitate; Pastreaza confidentialitatea informatiilor legate de firma.